Något för alla åldrar och smaker

Här hittar du nöjeskalendern för våra fartyg. Du kan se vad som händer ombord genom att välja datum och fartyg i listan nedan. Kul barnunderhållning, fartfyllda shower och coverband. Partykryssningar med en noggrant utvald line-up.

Namn från den svenska hip hop-scenen, populära house-DJs, folkkära idoler från Sverige och internationella världsartister – hitta din favorit! Se även spelschemat på:

Artister ombord →

Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 15:30 - 19:15
16:30 - 20:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight 17:30 - 17:45
18:30 - 18:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:30 - 20:45
21:30 - 21:45
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 00:45
23:20 - 01:45
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:00 - 02:00
00:00 - 03:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 16:30
17:30
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 17:30 - 17:45
18:30 - 18:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Symphony Starlight 18:30 - 18:45
19:30 - 19:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Barnprogram: Mumindisco → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:30 - 21:45
22:30 - 22:45
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00 - 03:00
01:00 - 04:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 00:45
23:20 - 01:45
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:00 - 02:00
00:00 - 03:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 19:15
16:30 - 20:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 14:30 - 18:15
15:30 - 19:15
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 00:45
23:20 - 01:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 19:15
16:30 - 20:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:00
21:30 - 23:00
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 00:45
23:20 - 01:45
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:00 - 02:00
00:00 - 03:00
Silja Rock →

Silja Rock →

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 19:15
16:30 - 20:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Trubadur: Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 14:30 - 18:15
15:30 - 19:15
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 00:45
23:20 - 01:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 19:15
16:30 - 20:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 19:00
20:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Starlight 00:15 - 01:00
01:15 - 02:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 18:50
16:30 - 19:50
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 19:00
20:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Symphony Starlight 16:30
17:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 17:00
18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight 17:30
18:30
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 01:45
23:20 - 02:45
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:00 - 03:00
00:00 - 04:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:30
22:30
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 23:20 - 01:45
00:20 - 02:45
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00 - 03:00
01:00 - 04:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 14:30 - 17:50
15:30 - 18:50
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Band: Fun & Cool → Silja Symphony Starlight 22:20 - 00:45
23:20 - 01:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Häng me' på Party →

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 18:50
16:30 - 19:50
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 19:00
20:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 20:30 - 23:45
21:30 - 00:45
Band: Time Machine → Silja Symphony Starlight 21:30 - 22:45
22:30 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Band: Time Machine → Silja Symphony Starlight 23:30 - 01:45
00:30 - 02:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Häng me' på Party →

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 14:30 - 17:50
15:30 - 18:50
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 19:30 - 22:45
20:30 - 23:45
Band: Time Machine → Silja Symphony Starlight 21:30 - 22:45
22:30 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 18:50
16:30 - 19:50
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 19:00
20:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - WELCOME TO BROADWAY → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Band: Fair Play → Silja Symphony Starlight 21:30 - 00:45
22:30 - 01:45
Show: Celebration of musical theater - MUSICAL MANIA → Silja Symphony Starlight 23:00 - 23:20
00:00 - 00:20
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Akrobater: Catwall Acrobats → Silja Symphony Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Celebration of musical theater - A NIGHT AT THE MUSICALS → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:20
21:00 - 21:20
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:00
21:30 - 23:00
Band: Fair Play → Silja Symphony Starlight 20:30 - 23:45
21:30 - 00:45
Show: Celebration of musical theater - STARS OF BROADWAY → Silja Symphony Silja Symphony 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:00 - 02:00
00:00 - 03:00
2 Blyga Läpaar →

2 Blyga Läpaar →

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Symphony Silja Symphony

DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:30 - 18:50
16:30 - 19:50