Kvinna dansar ombord

Något för alla åldrar och smaker

Här hittar du nöjeskalendern för våra fartyg. Du kan se vad som händer ombord genom att välja datum och fartyg i listan nedan. Kul barnunderhållning, fartfyllda shower och coverband. Partykryssningar med en noggrant utvald line-up.

Namn från den svenska hip hop-scenen, populära house-DJs, folkkära idoler från Sverige och internationella världsartister – hitta din favorit! Se även spelschemat på:

Artister ombord →

Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:15
15:15 - 19:15
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 20:20 - 01:00
21:20 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Specialkryssning : Champions League Dortmund - Real Madrid Silja Symphony New York Club & Lounge 21:00
22:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Silja Land 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:30 - 20:15
17:30 - 21:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 20:20 - 01:00
21:20 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 17:30 - 21:15
18:30 - 22:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:30 - 20:15
17:30 - 21:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Sun Deck 18:45
19:45
Havsdans: Finlanders → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Havsdans: Finlanders → Silja Symphony Starlight 20:15 - 21:00
21:15 - 22:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Havsdans: Finlanders → Silja Symphony Starlight 21:15 - 22:00
22:15 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 22:45 - 01:30
23:45 - 02:30
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:30
21:00 - 00:30
Havsdans: Finlanders → Silja Symphony Starlight 20:15 - 21:00
21:15 - 22:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Havsdans: Finlanders → Silja Symphony Starlight 21:15 - 22:00
22:15 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Havsdans: Finlanders → Silja Symphony Starlight 22:15 - 23:00
23:15 - 00:00
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 23:45 - 01:30
00:45 - 02:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Sun Deck 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 20:20 - 01:00
21:20 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Sun Deck 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 16:30 - 20:15
17:30 - 21:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Lasten bingo → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Kids festival: Hevisaurus → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 19:15
20:15
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 20:20 - 01:00
21:20 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 17:30 - 21:15
18:30 - 22:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Kids festival: Hevisaurus Meet & Greet → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:45
21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Sun Deck 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 14:30 - 16:30
15:30 - 17:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 16:30 - 20:15
17:30 - 21:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 18:45
19:45
Havsdans: Rosette → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Havsdans: Leif Lindeman & Rosette → Silja Symphony Starlight 20:20 - 21:50
21:20 - 22:50
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 22:45 - 01:30
23:45 - 02:30
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Sun Deck 17:15
18:15
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 17:30 - 21:15
18:30 - 22:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:45
20:45
Havsdans: Rosette → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Havsdans: Leif Lindeman & Rosette → Silja Symphony Starlight 21:20 - 22:50
22:20 - 23:50
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 23:45 - 01:30
00:45 - 02:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Sun Deck 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: Harmonyx → Silja Symphony Starlight 20:20 - 01:00
21:20 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Conference Center 08:30 - 09:30
09:30 - 10:30
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 21:20 - 01:45
22:20 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Sun Deck 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:00 - 16:30
16:00 - 17:30
Specialprogram : UEFA EURO 2024: HUN-SUI Silja Symphony Sea Pub 15:00 - 17:00
16:00 - 18:00
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Sun Deck 16:15
17:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 17:45
18:00 - 18:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Starlight 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Specialprogram : UEFA EURO 2024: ESP-CRO Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 20:00
19:00 - 21:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Sun Deck 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Stjärnartist: Erika Vikman → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Specialprogram : UEFA EURO 2024: ITA-ALB Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Symphony Starlight 22:30
23:30
Band: Indigga Band → Silja Symphony Starlight 22:50 - 01:30
23:50 - 02:30
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Sun Deck 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Specialprogram : UEFA EURO 2024: POL-NED Silja Symphony Sea Pub 15:00 - 17:00
16:00 - 18:00
Barnprogram: Bildspaning i lekrummet → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sommarkul på soldäck → Silja Symphony Sun Deck 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ H2O → Silja Symphony Sun Deck 16:00 - 18:00
17:00 - 19:00
Trubadur: Craig Stuart → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 17:45
18:00 - 18:45
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony