Kvinna dansar ombord

Något för alla åldrar och smaker

Här hittar du nöjeskalendern för våra fartyg. Du kan se vad som händer ombord genom att välja datum och fartyg i listan nedan. Kul barnunderhållning, fartfyllda shower och coverband. Partykryssningar med en noggrant utvald line-up.

Namn från den svenska hip hop-scenen, populära house-DJs, folkkära idoler från Sverige och internationella världsartister – hitta din favorit! Se även spelschemat på:

Artister ombord →

Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 19:45
18:15 - 20:45
Barnprogram: Hevisaurus Meet & Greet → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:20
20:00 - 20:20
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:45
20:00 - 00:45
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Artist: Dolly Style show and Meet & Greet → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:20
19:00 - 19:20
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:40
19:00 - 23:40
Barnprogram: Sälen Harrys Påskdisco → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 19:45
18:15 - 20:45
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:20
20:00 - 20:20
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 22:00 - 22:20
23:00 - 23:20
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:00
15:15 - 19:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:20
19:00 - 19:20
Trubadur: Tomas Pereda → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:20 - 22:00
19:20 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harrys Påskdisco → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Pioneers → Silja Symphony Promenade 21:00 - 21:20
22:00 - 22:20
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 15:15 - 17:00
16:15 - 18:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Symphony Starlight 17:45
18:45
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:45
20:00 - 00:45
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 23:30 - 03:00
00:30 - 04:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:00
15:15 - 19:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Starlight 16:15
17:15
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Symphony Starlight 16:45
17:45
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:15
18:15
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:00 - 22:00
19:00 - 23:00
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:45
19:00 - 23:45
Barnprogram: Sälen Harrys Påskdisco → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:15 - 17:00
16:15 - 18:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 17:00 - 19:45
18:00 - 20:45
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:00 - 18:45
17:00 - 19:45
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 20:45
17:00 - 21:45
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Barnprogram: Lasten bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:15 - 17:00
16:15 - 18:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 17:00 - 19:45
18:00 - 20:45
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 21:45
18:00 - 22:45
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Symphony Starlight 21:00
22:00
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:15 - 01:45
22:15 - 02:45
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 16:00
15:15 - 17:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:00 - 18:45
17:00 - 19:45
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 16:30 - 19:15
17:30 - 20:15
Barnprogram: Lasten bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Promenade underhållning : Pirate Crew Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 22:00
20:15 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 19:30 - 21:00
20:30 - 22:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Symphony Starlight 20:00
21:00
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 15:15 - 16:00
16:15 - 17:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:00 - 19:15
17:00 - 20:15
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 19:45
18:00 - 20:45
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony Starlight 18:30
19:30
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:15
20:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:00 - 01:30
22:00 - 02:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:00
22:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 22:00 - 23:30
23:00 - 00:30
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 14:15 - 18:15
15:15 - 19:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Symphony Silja Land 16:15
17:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 17:00
18:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 22:30
19:00 - 23:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Symphony Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 19:30
20:30
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:00 - 01:30
21:00 - 02:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:15
21:15
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Show: Jukka K. Goes Eurovision → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge

Barnprogram: Tatueringsstund → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: Dimitrius → Silja Symphony Promenade 15:15 - 19:15
16:15 - 20:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Symphony Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Godis bingo för barn → Silja Symphony New York Club & Lounge 18:00
19:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 23:30
20:00 - 00:30
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Symphony Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 20:30
21:30
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 21:00 - 01:45
22:00 - 02:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 21:15
22:15
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
22:30 - 00:30
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:15 - 18:15
16:15 - 19:15
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 16:00 - 18:45
17:00 - 19:45
Barnprogram: Lasten bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:15 - 01:00
21:15 - 02:00
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Show: Jukka K. Goes Eurovision → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony New York Club & Lounge 22:30 - 03:00
23:30 - 04:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:15 - 19:15
17:15 - 20:15
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 23:00
20:15 - 00:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 20:00
21:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 21:00 - 23:30
22:00 - 00:30
Band: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Show: Jukka K. - Stars of Seven Seas → Silja Symphony Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 23:45 - 03:00
00:45 - 04:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 14:30 - 21:00
15:30 - 22:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 15:15 - 18:15
16:15 - 19:15
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 16:15 - 18:45
17:15 - 19:45
Barnprogram: Lasten bingo → Silja Symphony Silja Land 17:00
18:00
Trubadur: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:45
18:00 - 21:45
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 18:00
18:30 - 19:00
Karaoke: Karaoke → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 21:00
20:00 - 22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Symphony Silja Land 19:00
20:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Band: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Show: Jukka K. Goes Eurovision → Silja Symphony Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Symphony Starlight 22:45 - 01:00
23:45 - 02:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Symphony Silja Land 15:30 - 22:00
16:30 - 23:00
DJ: DJ Saved M.L. → Silja Symphony Promenade 16:15 - 19:15
17:15 - 20:15
Trubadur: Lee Thomas → Silja Symphony Sea Pub 17:00 - 20:00
18:00 - 21:00
Jazz: Donna's Jazz → Silja Symphony Promenade 17:15 - 19:45
18:15 - 20:45
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Symphony Silja Land 18:00
19:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 18:30 - 19:00
19:30 - 20:00